10 Oszałamiające przykłady czarnych wizytówek

Pierwsze wrażenie ma tendencję do przetrwania, zwłaszcza jeśli chodzi o budowanie marki. Nie jest więc zaskoczeniem, że firmy poszukują wizytówek, które są bardziej wyjątkowe niż kiedykolwiek. Ponieważ coraz więcej właścicieli firm odchodzi od tradycyjnych stylów, zauważamy nową i nowoczesną estetykę, której nie możemy się oprzeć - czarne wizytówki!

Wysokiej jakości, pięknie zaprojektowana czarna wizytówka natychmiast wyróżni Cię spośród innych. Jeśli chcesz wydrukować czarne wizytówki i potrzebujesz trochę inspiracji, sprawdź kilka z naszych ulubionych projektów poniżej.

Czarno-białe wizytówki

Czarno-biała wizytówka to idealny kompromis pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Niezależnie od tego, czy wybierzesz marmurkowe tło, czy jednolite czarne tło z białym tekstem, czarno-białe wizytówki są niezwykle uniwersalne.

Wizytówki czarne i złote/żółte

Nadaj swoim czarnym wizytówkom eleganckiego charakteru dzięki żółto-złotym akcentom! Ta kombinacja jest popularna wśród projektantów wnętrz, promotorów klubów z wyższej półki i tych, którzy zajmują się luksusowym hotelarstwem. (Jeśli szukasz prawdziwego złota, folia może być najlepszym rozwiązaniem - zajmiemy się tym w dalszej części artykułu).

Czarne i różowe wizytówki

Czarne wizytówki nie zawsze muszą być poważne i powłóczyste. Dodanie jaskrawego koloru, takiego jak różowy tekst lub grafika nadaje projektowi wizytówki poczucie kaprysu i zabawy.

Składane czarne wizytówki

Czarna wizytówka wygląda dobrze, ale nie zawsze jest idealna, jeśli masz dużo tekstu. Wykorzystaj to, co najlepsze z obu światów dzięki składanej wizytówce! Użyj czarnego tła na zewnętrznej stronie wizytówki, aby wyeksponować logo i nazwę firmy. Wszelkie dodatkowe informacje umieść wewnątrz wizytówki, używając jaśniejszego koloru tła, aby tekst był łatwiejszy do odczytania.

Wizytówki z czarną tablicą kredową

Nadaj swoim wizytówkom kapryśny i romantyczny charakter dzięki inspirowanemu stylem vintage projektowi tablicy kredowej. Wizytówka z tablicą kredową sprawdzi się w przypadku nauczycieli, organizatorów ślubów i kwiaciarni.

Wizytówki z czarnymi zdjęciami

Chociaż czarne tło może nie od razu przychodzić na myśl przy projektowaniu wizytówek fotograficznych, może wyglądać zaskakująco wyrafinowanie. Czarno-białe zdjęcie w pełnym kolorze na matowej wizytówce to świetny sposób na zaprezentowanie profesjonalnej fotografii. Alternatywnie, pełnokolorowe zdjęcie lub zdjęcie głowy będzie wyglądało szczególnie żywo, gdy zostanie umieszczone na jednolitym czarnym tle.

Wizytówki inspirowane nagraniami

Spraw, aby Twoje czarne wizytówki wyróżniały się jeszcze bardziej dzięki specjalnym kształtom. Na przykład, muzycy i DJ-e poszukujący wyrazistych wizytówek mogą wykazać się kreatywnością dzięki wizytówkom w kształcie koła, które przypominają płyty winylowe.

Grube czarne wizytówki

Kreatywni profesjonaliści i wysokiej klasy marki poszukujące eleganckiego i minimalistycznego designu nie mogą się pomylić z grubymi czarnymi wizytówkami. Ponieważ każdy pojedynczy element promocyjny powinien podkreślać Twoje zaangażowanie w jakość, wybierz solidny, trójwarstwowy papier (jak nasz Trifecta Black).

Czarne wizytówki z folią rastrową

Raised Foil Print nakłada częściowo folię o wysokim stopniu rastrowości na określone elementy graficzne projektu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz złoto, srebro czy różowe złoto, folia rastrową nada Twoim czarnym wizytówkom odrobinę blasku i połysku. Jest to zalecana opcja, jeśli szukasz prawdziwego metalicznego akcentu. (Jeśli chcesz wydrukować wizytówki z folią Raised Foil, napisz do nas na adres quotes@gotprint.com w celu uzyskania indywidualnej wyceny).

Czarne wizytówki z rastrem UV

Nadaj swoim wizytówkom lekki efekt 3D, któremu klienci nie będą mogli się oprzeć! Nakładając wysokopołyskowy Raised UV na wybrane elementy tekstowe lub graficzne na matowej czarnej wizytówce, uzyskasz efekt znacznego kontrastu pomiędzy elementami Raised UV a resztą wizytówki. (Jeśli chcesz wydrukować wizytówki z Raised UV, napisz do nas na adres quotes@gotprint.com w celu uzyskania indywidualnej wyceny).

Ostatnia wskazówka - jeśli zamawiasz czarne wizytówki, jedną z najważniejszych kwestii jest to, jakiego papieru powinieneś użyć. Ciemne kolory o dużej gęstości nie są zalecane dla papierów niepowlekanych, ponieważ tusz na papierze może przenieść się na sąsiednie strony lub inne wizytówki w partii (jest to tzw. offset). Czarna wizytówka z błyszczącym wykończeniem wygląda gładko i satynowo, ale powstałe w ten sposób odblaski mogą utrudniać odczytanie tekstu. Aby uzyskać czarną wizytówkę o bardziej luksusowym i stonowanym wyglądzie, wydrukuj swój projekt na wysokiej jakości matowym papierze. Aby przejrzeć naszą kolekcję szablonów czarnych wizytówek (i nie tylko), odwiedź naszą galerię projektów już dziś!

Autor