Reflektor klienta: Ilustratorka Natalia Jabłońska

Natalia Jablonski tworzy ilustracje, które wyglądają jakby były wyjęte z ziemskiego snu. Jest niezależną ilustratorką z Filadelfii i zachwyca widzów swoimi bujnymi ilustracjami, na które duży wpływ ma natura i jej miłość do zwierząt.

Inspiracji szuka w motywach występujących w naturze i w tym, jak odnoszą się one do ludzi. Wystarczy jedno spojrzenie na jej ilustracje, a te wyobrażenia ożywają na twoich oczach! Naturalnie, jest najszczęśliwsza, gdy jest na zewnątrz, zaplątana w przyrodę lub bawi się z małymi i dużymi zwierzętami.

Oprócz swoich naturalnych talentów, Natalia doskonaliła swoje umiejętności jako artystka na University of the Arts w Filadelfii, gdzie otrzymała tytuł BFA w dziedzinie ilustracji. Jej prace zostały wyróżnione przez Society of Illustrations Student Competition 2016, były prezentowane przez Underground Pool i zdobyły pierwsze miejsce w 2016 William H. Ely Senior Thesis & Exhibition.

Jako freelancer, Natalia korzysta z usług GotPrint do promowania swojej pracy. Jej ulubionymi są pocztówki i uwielbia łatwość, z jaką można postępować zgodnie z szablonem i złożyć zamówienie. Natalia chwali się: "Noszę co najmniej garść ze sobą przez cały czas, kiedy jestem poza domem. Myślę, że są one świetne do pokazania przykładu mojej pracy, ponieważ szczegóły są lepiej widoczne na pocztówce niż na małej wizytówce. Dorzucam je również do każdego zamówienia na druk na Etsy, aby po prostu podziękować za wsparcie mnie!"

Dziękuję, że wspierasz również nas, Natalia! Aby zobaczyć więcej jej prac, odwiedź jej stronę internetową lub śledź ją na instagramie!

Aby zamówić swoje własne niestandardowe pocztówki promocyjne, udaj się na GotPrint.com!

Autor