Stick to it: Marketing naklejkowy dla Twojej firmy

Niedawno rozmawialiśmy o wykorzystaniu naklejek jako narzędzia promocyjnego, w szczególności dla brandingu. Jeśli chodzi o zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki, uzyskanie nazwy słyszalnej i widocznej jest kluczowe, a naklejki pomogą Ci to zrobić. Przyciągają wzrok, są zabawne i łatwe do przekazania. W rzeczywistości jest tak wiele sposobów na wykorzystanie naklejek, że stworzyliśmy listę naszych najlepszych naklejek i etykiet.

    Dołącz markowe naklejki do paczek swoich klientów. Przyklej je do paczek lub umieść kilka w samej paczce. W ten sposób mogą oni zatrzymać jedną, a drugą wręczyć osobie poleconej! Przyczep je do tablic informacyjnych lub ścian (tylko trzymaj się z dala od tych prywatnych przestrzeni). Na imprezie networkingowej? Nie ma powodu, dla którego nie można wręczyć naklejki z wizytówką i sprawić, aby Twoja wizytówka naprawdę się wyróżniała. Podoba nam się idea kompletnego pakietu marketingowego. Wręczenie folderu prezentacyjnego z wizytówką, naklejką, broszurą i ulotkami pozostawia profesjonalne wrażenie. Spersonalizuj swoje opakowania i prezenty - dołącz naklejkę do bibułki na prezentach, aby uzyskać ładne, eleganckie i markowe wykończenie. W ten sposób za każdym razem, gdy rozerwą opakowanie, zobaczą Twoje logo i nazwę marki. Zaszalej z naklejkami na swoich ulubionych produktach - nie ma powodu, dla którego nie mógłbyś reklamować swojej firmy poprzez naklejanie naklejek na swoje ulubione rzeczy, których używasz na co dzień (kubki, notesy, zapasy? deskorolka? rower?). Rozdawaj naklejki na imprezach i targach - to prosty sposób na rozpropagowanie swojej nazwy i poznanie potencjalnego klienta lub dwóch. Nasze naklejki są dostarczane w pojedynczych egzemplarzach, co ułatwia ich rozdawanie. Możesz również wykorzystać nasze etykiety w rolkach do pakowania produktów. Oferujemy różne kształty, od okrągłych do gwiaździstych, w kolorze białym lub przezroczystym, dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie etykietowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o butelki wina, produkty, niestandardowe opakowania żywności czy skrzynki - widzieliśmy je już na niemal wszystkim. Mamy nawet etykiety w rolkach z ochronną powłoką UV, która pozwala na stosowanie ich na zewnątrz.

To tylko kilka z wielu sposobów, w jakie możesz wykorzystać naszych lepkich przyjaciół do reklamowania swojej firmy. Chcielibyśmy jednak zobaczyć więcej przykładów od Was, kreatywnych ludzi, więc powiedzcie nam, jak używacie swoich naklejek i etykiet?

Autor