Z puli Twittera...

To było go-go-go! w magazynach GotPrint w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zamówienia były latające gorąco z prasy, pakowane i wysyłane prosto do naszych klientów aparat gotowy ręce. Wielu z was było na tyle uprzejmy, aby również dzielić się tymi zdjęciami z nami na Twitterze i Facebooku, więc zebraliśmy razem kilka naszych ulubionych tweetów (i ich zdjęcia) z ostatniego miesiąca, aby pokazać je na naszym blogu. Na początek, sprawdźcie ten wspaniały projekt kartki okolicznościowej sfotografowany przez profesjonalną fotografkę zwierząt Kat Ku, która naprawdę wie, jak zrobić roztapiające serce zdjęcia futrzanych zwierząt. Naprawdę, Kat powiedziała to najlepiej, kiedy zatweetowała, "Zdjęcia mojej pierwszej #greetingcard #design. Kto nie kocha otrzymywać kartki z uroczym #doggy na przodzie? @GotPrint pic.twitter.com/K3x0w0svgo

Nie można nie zauważyć wspaniałych szczegółów w projekcie wizytówki ilustratorki Laurie A. Conley. Laurie, która rysuje od 5 roku życia, kiedy to jej dziadek podarował jej zestaw kolorowych kredek Prismacolor, mówi, że najczęściej rysuje piórem i tuszem lub ołówkiem. Jej piękne ilustracje są w większości lekkie i czerpią z różnych inspiracji, od historii po fantastykę.

Ale co z ilustracją na kartce? Laurie wyjaśnia: "Ilustracja na mojej kartce została zainspirowana postacią Marianne Dashwood z książki "Sense and Sensibility" Jane Austen. Jest ona narysowana brązowym tuszem, a Twój druk doskonale oddał jej kolor!".

Zakładki do książek to świetny sposób na marketing, jeśli jesteś pisarzem lub redaktorem - i jest to coś, co Twoi fani i klienci mogą używać i ponownie wykorzystać raz po raz! Pomyśl tylko o każdym przypadku, gdy musiałeś uciekać się do umieszczenia długopisu, telefonu lub krakersa, aby utrzymać swoje miejsce w książce, a zrozumiesz znaczenie tego narzędzia marketingowego.

Tom z TGH pisanie usług korzysta z jego błyszczące, dwustronne zakładki z obrazem wiązania książki na jednej stronie, a wszystkie jego informacje kontaktowe na odwrocie. Dodatkowa przestrzeń na zakładce pozwala mu na umieszczenie kilku dodatkowych słów, aby wyjaśnić swoje usługi, a wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu niezagraconego wyglądu.

Masz swoje własne zdjęcie produktu, którym chcesz się podzielić? Koniecznie napisz do nas na Twitterze, na Facebooku lub po prostu wyślij je do nas na adres blog@gotprint.net.

Autor