Ironmark ogłasza powołanie Scotta Kravitza na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży (SVP)

(Annapolis Junction, MD - 27 sierpnia 2019 r.) - Ironmark, firma z branży wizerunkowej i lider w dziedzinie usług komunikacji biznesowej, ogłosiła dziś, że mianowała Scotta Kravitza na stanowisko starszego wiceprezesa ds. sprzedaży. Matt Marzullo, który wcześniej pełnił funkcję starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu, został awansowany na stanowisko prezesa na początku tego miesiąca.

Na nowym stanowisku Kravitz będzie odpowiedzialny za dostosowanie i komunikację między działami sprzedaży, marketingu, klientami i sprzedawcami, tworząc jeszcze większe możliwości korzystania przez klientów ze wszystkich linii usług Ironmark, w tym druku, marketingu cyfrowego, produktów promocyjnych i innych, pod jednym dachem. Kravitz będzie również pracować nad rozwojem talentów przywódczych w całej organizacji i rozwijać ważne partnerstwa w całej branży. Oprócz tych funkcji Kravitz będzie pracował w zespole wykonawczym Ironmark i wspierał rozwój kultury sprzedaży, która umożliwia Ironmark dalszy rozwój poprzez przejęcia i poszerzanie oferty usług.

"Cieszymy się, że możemy zatrudnić doświadczonego specjalistę w dziedzinie druku, który ma duże doświadczenie w pozyskiwaniu talentów, sprzedaży i marketingu, takiego jak Scott" - mówi Matt Marzullo, prezes Ironmark. "Dzięki silnemu zaangażowaniu w kulturę rozwoju i wartości Ironmark oraz strategicznemu podejściu do przywództwa, rozległa sieć kontaktów i doświadczenie Scotta w rozwijających się firmach będą bardzo cenne dla naszych pracowników, partnerów, a zwłaszcza klientów".

Ostatnio Kravitz pełnił funkcję Prezesa w Mount Vernon Printing, spółce należącej do RRD (NYSE: RRD). Jako Prezes, Kravitz sprawował strategiczny nadzór nad całą działalnością firmy, ściśle współpracując z pracownikami, partnerami, klientami i liderami w branży. Przed objęciem tego stanowiska Kravitz kierował zespołem sprzedaży w Consolidated Graphics o zasięgu ogólnokrajowym, koncentrując się na rozwijaniu usług dla klientów, aby mogli rozwijać swoje firmy. Kravitz, który rozpoczął swoją karierę w rodzinnej firmie poligraficznej Maxwell Graphic Arts, posiada bogate doświadczenie w branży, zdobyte na kolejnych stanowiskach w działach sprzedaży, marketingu i operacji.

Komentując swoją nową rolę, Kravitz mówi: "To zaszczyt dołączyć do tak wspaniałego zespołu doświadczonych i oddanych specjalistów ds. sprzedaży i marketingu, którzy mają wizję przyszłości. Cieszę się, że mogę być częścią misji Ironmark polegającej na budowaniu nowego rodzaju firmy - takiej, która umożliwia klientom lepszą komunikację z ich klientami w innowacyjny i bezproblemowy sposób."

O IRONMARK

Od ponad 60 lat firma Ironmark jest liderem w branży usług poligraficznych i komunikacyjnych w regionie Środkowego Atlantyku, zapewniając klientom solidne partnerstwo, które prowadzi do kreatywnych i skutecznych wyników w sposób efektywny i wydajny. Firma specjalizuje się w kreatywnym projektowaniu, druku cyfrowym i offsetowym, druku wielkoformatowym, projektowaniu wydarzeń, produkcji i instalacji oznakowania, produktach promocyjnych, marketingu cyfrowym, tworzeniu stron internetowych, handlu elektronicznym i rozwiązaniach logistycznych. W 2014 roku firma zmieniła nazwę (wcześniej CPS|Gumpert) na Ironmark i otworzyła zupełnie nowy, supernowoczesny obiekt o powierzchni 52 000 stóp kwadratowych w Annapolis Junction w stanie Maryland. Więcej informacji można uzyskać od Lynne Kingsley pod adresem lkingsley@ironmarkusa.com lub kontaktując się z nami tutaj.

Autor