Jak kreatywnie przetwarzać pocztówki

Do tej pory w 2020 roku naród robił to, co najlepsze, aby pozostać w kontakcie, zarówno cyfrowo poprzez aplikacje takie jak Zoom, ale także poprzez post. Widzieliśmy ogromną liczbę zamówień Pocztówki przychodzących przez prasę ostatnio, pewien znak, że ten mały kawałek papeterii pomaga szerzyć miłość daleko i szeroko podczas COVID-19.

Niestety, kartki pocztowe, które zbieramy z czasem, są prawdopodobnie przeznaczone do kosza na śmieci. Ale co by było, gdybyś mógł je wrzucić do kosza i dać im nowe życie?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ulubionymi pomysłami na recykling pocztówek!

Kartki na prezenty

Cytowane, graficzne i wzorzyste kartki pocztowe idealnie nadają się do przerabiania na Gift Tagi. Mogą być one następnie używane przez cały rok, a Twój prezent może pomóc zaoszczędzić na kosztach. Wystarczy wyciąć dowolny fragment wzoru, który Ci się podoba, a następnie użyć dziurkacza do stworzenia otworu na sznurek lub wstążkę. Et voila! Zupełnie nowy kawałek repurposowanej papeterii.

Origami .

Innym świetnym sposobem na recykling pocztówek i makulatury jest origami! Szybkie wyszukiwanie na Pintereście ujawni mnóstwo opcji, ale mamy szczęście, że mamy eksperta od origami nieco bliżej domu. Te oszałamiające serca origami zostały pieczołowicie stworzone przez naszą autorską młodszą autorkę tekstów Charlotte. Nie tylko pomogły one podczas wielogodzinnego pobytu w zamknięciu, ale również zaowocowały wspaniałym, tęczowym ekranem dla naszego wspaniałego NHS.

Pudełka na prezenty

Składanie nie musi się na tym kończyć! Myślałeś kiedyś o pudełkach z prezentami dla majsterkowiczów? Przerzuć swoje pocztówki z recyklingu na schludne opakowania - idealne na drobne prezenty, takie jak biżuteria i czekoladki. Poeksperymentuj z klasycznymi kształtami pudełek, a może bądź trochę odważny i spróbuj też złożyć torebkę i trójkątne fałdy.

Ściana kolażowa

Ten jest chyba najłatwiejszy ze wszystkich. Wszystko czego potrzebujesz do zastosowania różnych pocztówek i pusta ściana! Niezależnie od tego, czy je przypniesz, przypniesz, przyklejesz czy oprawisz, wybór należy do Ciebie. Większość z nas szykuje się teraz na wakacje, więc wyświetlanie Pocztówek w domu może przypomnieć Ci o dniach pełnych przygód i beztroski - a ponadto jest to świetny sposób na rozjaśnienie Twojej przestrzeni życiowej.

Scrapbooking

Jaki jest lepszy czas na rozpoczęcie scrapbookingu niż podczas globalnych pandemii! Scrapbooking jest popularny wśród wielu twórców, ponieważ tworzy wizualny pamiętnik, który pomaga utrzymać soki w obiegu. Widzieliśmy nawet, jak niektórzy z naszych klientów robili scrapbooking używając pocztówek i kartek z życzeniami wysłanych przez członków rodziny podczas Covid-19. Jest to piękna pamiątka, którą można podzielić się z przyszłymi pokoleniami, aby przypomnieć im, że miłość i pozytywność panowały nawet w trudnych czasach.

Autor