Weź udział w naszym seminarium edukacyjnym Jak stworzyć skuteczną przesyłkę marketingową - jeszcze w tym miesiącu!

W GotPrint, naszym celem jest zapewnienie naszym klientom szerokiej gamy usług i produktów dla wszystkich ich potrzeb promocyjnych. Chcemy, abyś mógł na nas liczyć, nie tylko w zakresie drukowania produktów poligraficznych, ale także narzędzi, za pomocą których możesz skutecznie promować swoją firmę, a wszystko to w przystępnych cenach dostosowanych do Twojego budżetu.

Od usług EDDM i mailingu do unikalnych pakietów marketingowych i niestandardowych opcji projektowych, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Ale na tym nie koniec. Staramy się również dostarczać Ci świetne pomysły i zasoby, które możesz wykorzystać w marketingu swojej firmy. Ponieważ Twój sukces znaczy dla nas bardzo wiele!

Mając ten cel na uwadze, GotPrint i US Postal Service Postal Customer Council (PCC) połączyły siły, aby zaprezentować specjalne seminarium edukacyjne na temat projektowania i tworzenia skutecznych materiałów marketingowych lub bezpośrednich przesyłek pocztowych. Jesteśmy podekscytowani, że możemy być częścią tego wydarzenia edukacyjnego i chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapisania się i rejestracji. W wydarzeniu może wziąć udział tylko 40 osób, więc spiesz się i zarezerwuj miejsce jak najszybciej, aby dotrzymać terminu!

45-minutowa prezentacja będzie zawierała różne wskazówki i porady, jak stworzyć skuteczną przesyłkę marketingową lub bezpośrednią. Po prezentacji odbędzie się pyszny lunch przygotowany przez Urbane Cafe, a następnie zwiedzanie zakładu GotPrint.

Seminarium to będzie stanowić 3 z 3 seminariów wymaganych do uzyskania certyfikatu Mail Professional 2015. Certyfikat ten zostanie wręczony podczas corocznej Letniej Wycieczki po Centrum Przetwarzania i Dystrybucji USPS Santa Clarita.

Zarejestruj się już teraz, aby nie przegapić tego wydarzenia!

Data, miejsce i harmonogram znajdują się na obrazku powyżej. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie PCC i zarejestruj się tutaj. Opłata rejestracyjna wynosi $20. Termin rejestracji upływa 17 kwietnia. Prosimy pamiętać, że wydarzenie nie pozwala na rejestrację przez Internet.

Mamy nadzieję, że się tam zobaczymy!

Autor