Reklama w druku zmywalnym

Ten kreatywny plakat robi o wiele więcej niż tylko zwiększa świadomość marki. Full Tilt Cycle to studio rowerowe mieszczące się w Peterborough w Ontario, a ich najnowsza kampania reklamowa ma wyjątkowy charakter. Na plakacie jest napisane, Sweat. Spłukać. Powtórz. a litery plakatu to litery na bazie detergentów, które można zdejmować. To tworzy zmywalną reklamę drukowaną.

Starając się pokazać, że Full Tilt rozumie działanie = pranie, stworzyli tę zmywalną reklamę drukowaną, gdzie można odkleić poszczególne litery i wrzucić je do pralki.

Plakaty wykonane są z wstępnie perforowanych i rozpuszczalnych pasków środka piorącego. Nie tylko są one opatrzone stroną zachęcającą - "Pot". Spłukać. Powtórz" - ale są również przyjazne dla środowiska, wykonane z papieru detergentowego i specjalnego tuszu, materiałów zapobiegających odbarwieniom odzieży lub rozpuszczaniu się podczas procesu drukowania. Plakaty, oprócz tego, że są niezwykle praktyczne, zostały wykonane przy użyciu szprych rowerowych i kropli potu, aby dopasować je do niespokojnej estetyki samego studia.

Nadająca się do prania reklama drukowana została stworzona z pomocą J. Waltera Thompsona Kanada.

J. Walter Thompson wyobraża sobie przyszłość marek od 1864 roku. Jesteśmy znani nie tylko z tego, że tworzyliśmy wielokrotnie nagradzane prace, ale także z tego, że osiągnęliśmy wiele krytycznych sukcesów w branży - pierwsza agencja, która stworzyła globalną obecność; pierwsza, która zbudowała dział kreatywny; pierwsza, która zatrudniła kobietę jako copywritera; i pierwsza, która ustanowiła rolę Plannera.

Autor