Do czego używasz pocztówek?

Pocztówki to jeden z najlepszych sposobów na reklamowanie swojej pracy i rozpowszechnianie wiadomości. A w GotPrint, są one tak opłacalne (500 pocztówek w cenie obiadu?), że jest prawie głupie, aby nie skorzystać.

Być może jesteś artystą szukającym nowoczesnego, niedrogiego sposobu na rozpowszechnienie swojego nazwiska? Bardzo podobają nam się te ilustrowane pocztówki autorstwa Tiny Kugler - jedna strona jest w pełni poświęcona jej ilustracjom, a na odwrocie znajduje się mnóstwo danych kontaktowych, dzięki którym będziesz wiedział, jak się z Tobą skontaktować.

Na wszelki wypadek, gdybyś tylko zerknął na odwrotną stronę, kiedy szybko skanujesz pocztę przed podjęciem decyzji o wyrzuceniu jej do kosza, Tina zamieściła tam małą ilustrowaną historyjkę, aby wzbudzić Twoje zainteresowanie.

W dzisiejszych czasach, są cyfrowo-savvy ludzie, którzy zwracają się do sieci społecznych, aby zrobić ich zaproszenia na imprezy dla nich - czy to facebook lub evite.com, to po prostu wydaje się łatwiejsze do wpisania niektórych adresów i kliknij "wyślij" niż drukowanie, adres i wysłać pocztą kilka tuzinów pocztówek zaproszenia. Ale prawdę mówiąc, jak cyfrowe zaproszenie może zastąpić namacalne, spersonalizowane zaproszenie w Twojej skrzynce pocztowej, takie jak to zaprojektowane przez Erickę Seastrand?

Spersonalizowana pocztówka na wysokiej jakości papierze jest czymś, co prawdopodobnie będziesz eksponować (przynajmniej przez tydzień lub dwa!), a wydarzenie jest o wiele mniej prawdopodobne, że popadnie w zapomnienie w taki sposób, jak zaproszenie wysłane e-mailem.

Uwielbiamy zabawną mieszankę różnych, ale uzupełniających się czcionek, jaką zastosowała Ericka. A subtelne zdjęcie ślubne w tle jest miłym dodatkiem do zaproszenia z okazji 50 rocznicy!

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie - do czego używasz pocztówek? Koniecznie zostaw nam komentarz poniżej!

Autor