Jak firmy wykorzystują samochodowe znaki magnetyczne do reklamowania swojej działalności?

Pomimo całego nacisku kładzionego na marketing cyfrowy, spójrzmy prawdzie w oczy - przelotny baner online nie może się równać z odważną, kolorową reklamą, która pojawia się obok Ciebie, gdy utkniesz w korku. Zamieniając swój samochód w ruchomą reklamę może być niezwykle skuteczny w kierowaniu do lokalnych klientów i przynieść w nowym biznesie. Na szczęście, nie trzeba uciekać się do malowania lub owijania pojazdu, z których oba są drogie, długoterminowe zobowiązania.

Na GotPrint, oferujemy magnesy samochodowe w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można znaleźć idealne dopasowanie dla swojej firmy. Nasze znaki samochodowe zaczynają się już od kilku dolarów za sztukę i można je nakleić i usunąć w kilka sekund. W tym artykule ujawniamy, w jaki sposób niektóre z najpopularniejszych branż wykorzystują magnesy na samochód do promowania swoich produktów i usług - zachęcamy do skorzystania z tych wskazówek, aby już dziś zaprojektować własną reklamę mobilną!

Usługi domowe

Jeśli oferujesz usługi domowe, takie jak sprzątanie lub zagospodarowanie terenu, umieszczenie magnesu na samochodzie jest łatwym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów. Nie tylko zrobisz profesjonalne wrażenie, gdy wjedziesz na podjazd swoich klientów, ale także ich sąsiedzi z pewnością odnotują Twoją firmę, aby móc się do niej odwołać w przyszłości.

Restauracje / Food Trucki

Rozszerz swój biznes gastronomiczny o opcje dostawy lub nawet food trucka! Nasz wybór magnesów pozwala na obrandowanie samochodu / ciężarówki wieloma znakami wyświetlającymi nazwę restauracji, wyróżnione pozycje menu i wiele innych.

Korepetycje / Lekcje

Jesteś prywatnym korepetytorem lub instruktorem? Wykorzystaj ograniczony budżet marketingowy dzięki niedrogiemu magnetycznemu znakowi samochodowemu, który reklamuje Twoje specjalności i kwalifikacje. Połącz to z wysyłaniem ulotek w pobliskich bibliotekach, parkach i centrach społecznych dla dodatkowego efektu.

Dostawa / Transport

Ponieważ coraz więcej sprzedaży detalicznej pochodzi z Internetu, naturalnie widzimy napływ firm kurierskich i transportowych. Zmniejsz koszty rozpoczęcia działalności dzięki magnesom na samochód, które w kilka sekund zamienią Twój prywatny pojazd w samochód firmowy.

Kwiaciarnie

Jeśli Twoja kwiaciarnia znajduje się w centrum handlowym lub w inny sposób nie jest widoczna dla przejeżdżających, umieszczenie magnesów samochodowych na strategicznie zaparkowanych pojazdach jest łatwym i niedrogim sposobem na przyciągnięcie większej liczby klientów. Upewnij się tylko, że projekt zawiera zauważalny schemat kolorów i duży, czytelny tekst, aby przyciągnąć ich uwagę.

Organizatorzy imprez

Bez względu na to, czy planujesz huczne wesele, czy prestiżową imprezę firmową, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz jeździł po całym mieście, aby spotkać się z klientami i dostawcami. Uzupełnij swoją strategię marketingową o spersonalizowane magnesy na samochód, które zostaną zauważone na każdym przystanku.

Nieruchomość

Elegancki i prosty magnes na samochód może pomóc agentom nieruchomości przyciągnąć potencjalnych nabywców i sprzedawców gdziekolwiek się udadzą. Ponieważ przestrzeń jest ograniczona, skup się na swoim nazwisku i numerze telefonu.

Mobile Pet Grooming

W dzisiejszych czasach wygoda odgrywa kluczową rolę w decyzjach zakupowych konsumentów, więc nie jest zaskoczeniem, że mobilni groomerzy dla zwierząt są na fali wznoszącej. Ze względu na kłopoty z oklejaniem i ponownym oklejaniem swoich furgonetek, wielu właścicieli mobilnych biznesów groomerskich woli nie umieszczać cen jako części wystroju pojazdu. Rozważ użycie trwałych (ale łatwo wymienialnych) magnesów samochodowych, aby wyświetlić swoje ceny i zapewnić sobie przewagę nad konkurencją.

Kampanie polityczne

Chociaż kandydowanie do urzędu to nie to samo, co prowadzenie firmy, mają one wiele podobieństw. W obu przypadkach Twój sukces będzie zależał od Twoich wartości, wiarygodności i mądrego wydawania pieniędzy. Przemyślane magnesy na samochód dla kandydata i pracowników są nie tylko bardziej widoczne niż standardowe naklejki na zderzak, ale również nie rozbijają banku.

Naprawa samochodu

Przy tak wielu mechanikach i warsztatach samochodowych do wyboru, większość ludzi wybierze jeden na podstawie odległości lub rozpoznawalności nazwiska. Stosując niestandardowe magnesy na samochodach firmowych, zwiększysz świadomość marki i jednocześnie będziesz promować swoje usługi pomocy drogowej!

Autor